O nas

Pappas Pizza&Cafe powstał z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie tradycje i dobrą kuchnię.

W ciepło zaaranżowanych wnętrzach oferujemy dania kuchni rodzinnej w lekkostrawnej cenie.Naszym głównym celem jest oferowanie produktu o wyjątkowej jakości oraz zapewnienie obsługi każdego naszego klienta na najwyższym poziomie.Serwowana u nas pizza rozpali zmysły i zachęci do podróży po raju kulinarnego smaku.

Oferujemy różnorodne rodzaje pizzy na cienkim lub grubym cieście w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.
Świeże ciasto produkujemy na bieżąco w naszej restauracji wyłącznie z naturalnych składników bez dodatku środków konserwujących.W produkty zaopatrujemy się wyłącznie u wiodących polskich producentów żywności, co pozwala nam zawsze zachować świeżość i wysoką jakość posiłków.Duży nacisk kładziemy na przestrzeganie zasad bhp oraz na stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

W ciągu kilku lat naszej działalności stworzyliśmy miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny.Nie zapomnieliśmy o naszych najmniejszych gościach, specjalnie dla nich przygotowaliśmy plac zabaw, kącik zabaw , krzesełko do karmienia, przewijak i bajkowe menu.

Z naszej oferty organizacji imprez zbiorowych chętnie korzystają firmy oraz osoby prywatne.Decyduje o tym kompleksowość obsługi, sumienność i uczciwość.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i miłego spędzenia czasu w naszej Restauracji.